Hakkımızda

Biz Kimiz ? 

2008 yılından beri faaliyet gösteren firmamız çeşitli firmalara e-ticaret konusunda danışmanlık ve destek vermekte olup 2011 yılından sonra www.goldspor.com internet sitesini açarak bu tarihten itibaren uzakdoğu spor ürünleri başta olmak üzere bir çok dünya markasının ürünlerinin online bir şekilde satışını gerçekleştirmektedir.  

Gold Spor Malzemeleri olarak ana hedefimiz her zaman yeniliklerde başı çeken, örnek alınan, öncü şirket olarak yola devam ederek ilerici düşünerek, cesur ve azimli olarak yetkin davranarak gerçek anlamda sektörde lider olmayı sürdürmek. 

Geçen süre içerisinde müşterilerimizden aldığımız görüşler ile birlikte sitemizde ki değişiklikler titizlikle yapılmış ve daha hızlı alışveriş daha hızlı ürüne ulaşma imkanı sağlanmıştır. Sitede satılan ürünler bir çok e-ticaret sitesinde gördüğünüz şekilde  "siteye ekleyeyim satılırsa satılsın" şeklinde değil satılacak ürünler titizlikle seçilerek sizlerin beğenisine sunulmuştur. 


Gold Spor Malzemeleri olarak fiyat politikamız son kullanıcıya göre düzenlenmiştir. Sitemizin en büyük reklamı sizler olduğunuz için en büyük yatırımda bu konuda sizlere harcanmış ve ürün fiyatları çok düşük kar marjları ile sizlere sunulmuştur. İnternet bu konuda sizlere bir çok site ile karşılaştırma imkanı verdiğinden hizmet ve fiyat politikamızı çok kısa bir sürede karşılaştırabilirsiniz. 

Gold Spor Malzemeleri olarak bizler değer yaratmaya ve büyümeye, sadece parayı değil, insanları, fikirleri, teknolojiyi ve çevreyi de içine alan bir yaklaşımla bakarak şirketimizi  uzun vadeli bir perspektif ile yönetiriz. 

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.