Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

www.goldspor.com dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

 

Siparişimi ne zaman göndereceksiniz ?

 

www.goldspor.com da ürünlerin çok büyük bir kısmı stoktan gönderilmektedir. Bu nedenle siparişlerinizin onaylanmasından hemen sonra ürün hazırlanır ve sizin ile iletişime geçilerek son onay alındıktan sonra siparişiniz kargoya verilir. Siparişinizin kargoya verilme süresi 1 ile 3 gün arasında değişmektedir. Bu süreye resmi tatiller ve pazar günü dahil edilmemiştir.

Vermiş olduğunuz iletişim numarasından 2 iş günü içerisinde size Goldspor'dan dönüş yapılmaz ise bize mutlaka geri dönüş yapın. Büyük ihtimal vermiş olduğunuz iletişim numarası ile ilgili bir sorun yaşanmaktadır ve size ulaşılamıyordur. 

 

Siparişimi ne zaman elimde olur ?

 

Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1 ile 3 gün içerisinde elinizde olacaktır. Siparişiniz kargoya verildiği gün saat 20:00 a da kargo bilgileri tarafınıza mail olarak gönderilerek kargonuzun takip etmeniz sağlanır. 

 

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden imagaza.net sorumlu değildir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden ücretsiz olarak kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi www.goldspor.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.