Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Garanti ve İade

Garanti ve İade İşlemleri

 

www.goldspor.com internet sitesinden aldığınız tüm ürünler ihracatçı ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti kapsamının sağlıklı işlemesi için mutlaka ürünlerinizi belirtilen talimatlar doğrultusunda kullanınız. 

 

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.goldspor.com sorumlu değildir.
 


İade işleminizin gerçekleştirilmesi için;
 

Ürün iade istekleri “4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 9/A maddesi”  ve  “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik” hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

 

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin, hiç bir gerekçe göstermeksizin ürünü iade hakkınız mevcuttur.


İade etmek istediğiniz ürünü size ne şekilde gönderdiysek o şekilde paketleyerek göndermelisiniz. Ayrıca ürünün yanında mutlaka faturanız olmalıdır. Ürün iade edilmeden önce satış temsilciliğimiz aranarak bilgi verilmesi gerekmektedir. 

İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir. Ödeme işleminde kargo ücretleri tarafınızca karşılanmaktadır. 

İade alınan ürün kesinlikle kullanılmış olmamalı ve deformeye uğramamış olmalı. Ücretin geri ödenmesi işlemi kargo elimize ulaştığı andan itibaren 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?