Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 174,052.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

Biz Kimiz ? 

2008 yılından beri faaliyet gösteren firmamız çeşitli firmalara e-ticaret konusunda danışmanlık ve destek vermekte olup 2011 yılından sonra www.goldspor.com internet sitesini açarak bu tarihten itibaren uzakdoğu spor ürünleri başta olmak üzere bir çok dünya markasının ürünlerinin online bir şekilde satışını gerçekleştirmektedir.  

Gold Spor Malzemeleri olarak ana hedefimiz her zaman yeniliklerde başı çeken, örnek alınan, öncü şirket olarak yola devam ederek ilerici düşünerek, cesur ve azimli olarak yetkin davranarak gerçek anlamda sektörde lider olmayı sürdürmek. 

Geçen süre içerisinde müşterilerimizden aldığımız görüşler ile birlikte sitemizde ki değişiklikler titizlikle yapılmış ve daha hızlı alışveriş daha hızlı ürüne ulaşma imkanı sağlanmıştır. Sitede satılan ürünler bir çok e-ticaret sitesinde gördüğünüz şekilde  "siteye ekleyeyim satılırsa satılsın" şeklinde değil satılacak ürünler titizlikle seçilerek sizlerin beğenisine sunulmuştur. 


Gold Spor Malzemeleri olarak fiyat politikamız son kullanıcıya göre düzenlenmiştir. Sitemizin en büyük reklamı sizler olduğunuz için en büyük yatırımda bu konuda sizlere harcanmış ve ürün fiyatları çok düşük kar marjları ile sizlere sunulmuştur. İnternet bu konuda sizlere bir çok site ile karşılaştırma imkanı verdiğinden hizmet ve fiyat politikamızı çok kısa bir sürede karşılaştırabilirsiniz. 

Gold Spor Malzemeleri olarak bizler değer yaratmaya ve büyümeye, sadece parayı değil, insanları, fikirleri, teknolojiyi ve çevreyi de içine alan bir yaklaşımla bakarak şirketimizi  uzun vadeli bir perspektif ile yönetiriz. 

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Osmangazi Cd. Bayraklı - İZMİR

0 555 662 21 55
mail@goldspor.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

TABELA TABELACI

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.